Návykovka, která tě jen tak neomrzí | Brawl Stars

[youtube v=“tEKTHxqIqJY“]

Toto je přesně ten typ hry, u který ti je jedno že ráno v 7 vstáváš do školy či práce, hlavně ať to kolo vyhraješ. A jestli to nevyjde, tak co se dá dělat, jeden fight trvá přibližně tři minuty a ty už tě přece nezabijou. Přestože si to už říkáš tak dlouho že je dávno po 3 hodině ranní.  Vyzkoušel jsem si to na vlastní kůži. Ten pocit z hraní je skvělý, ale vstávání už horší. A ano, světe div se, jedná se o hru na mobil. Brawl Stars je rychlá multiplayerová hra od tvůrců Clash of Clans, Clash Royale a Boom Beach.  Podporuje platformy Android i iOS. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších mobilních her, a tak si jí pojďme trochu přiblížit. 

Hra má hned několik herních režimů.Většinou jedna hra nepřesáhne 3 minuty. Hrát můžeš hned s několika postavami, které si v průběhu hry odemykáš za expy.

Do bitvy se můžeš vydat buď s přáteli anebo sólo. Po odemčení, máš na výběr hned několik desítek postav (Brawlerů) se super schopnostmi na které si můžeš koupit skiny s kterými se v aréně jen tak neztatíš. Můžeš se také připojit a nebo přímo vytvořit skupinu s kamarády s kterými poté můžeš hrát a více taktizovat, hra tím získá ještě větší volume.

Mohlo by vás zajímat  Spider-Man PS4 | Marvel

Herní režimy:

Gem Grab (3v3):
Úkolem tvého týmu je zneškodnit nepřátele a při tom získat a držet alespoň 10 drahokamů, jakmile získáte daný počet drahokamů spustí se odpočet 15 sekund. Jestliže umřeš drahokamy ztratíš. Pickni si postavu a vydej se se sílou šampiona do arény pro vítězství.

Showdown (Solo / Duo):
V dnešní době režim battle royal dost letí a ani zde to není vyjímkou. Nastup do arény vysbírej energii pro svého Brawlera a přežij všechny ostatní. Vítěz je jen jeden!

Heist (3v3):
Znič plný safe diamantů nepřátelům dřív než se to povede jim.

Robo Rumble:
Velmi speciální režim, jedná se o herní režim který je přístupný na dva dny z celého týdne. Sbíráte tikety a poté je využijete do hry jako sázku.

Herních režimu je více, krom těchto si můžete zahrát třeba fotbal, ve hře máte na výběr maximálně z 5 režimů. První dva režimy jsou stále stejný. Gem Grab a Showdown, tedy až na mapu která se změní každých 24 hodin. Další dva herní režimy se mění po dnech, zde můžete narazit na fotbal, safe, či vylepšenou verzi gem grab atd. Poslední 5. je zpřístupněný pouze na dva dny v celém týdnu a tím pádem je nejvíce vzácný.

Mohlo by vás zajímat  Mortal Kombat 11 – brutální bojovka s novým enginem
Brawl-stars- el-primo-brawler

Postavy:

Shelly:
Má brokovnici, jestliže je u nepřátele blíž ubere mu víc. Ovšem je takz. docela papírová tak nebuď greedy.

Nita:
Připomíná mi Annie z League of Legends. Holčička se zuřivým medvědem.

Colt:
Hodně velký range. Pouze na dálku, také je dost papírový.

Bull, Jessie, El Primo, Barley, Penny atd. Ve hře je opravdu hodně postav, tímto článkem jsem chtěl spíše jen hru přiblížit.

Rank:

Ano i zde jsou divize. Každý začíná v bronzu 1. Divize jsou jak v CS:GO nejnižší číslo nejhorší.
Do vyšší divize se dostaneš pomocí expení postav, čím vyšší level postavy tím vyšší rank, Samozřejmě záleží i na výhrách. Ale to je mnohem složitější. Takže si stačí zapamatovat že když budeš vyhrávat budeš stoupat, když získáš další level na postavě, budeš stoupat. Jestliže získáš další level na postavě ale pak prohraješ a postava bude mít méně expů než na daný level potřebuješ. Klesáš.

Přidejte se k nám do klanu Sportyvgauci přímo ve hře Brawl Stars.
Ke stažení na Android | iOS

Mohlo by vás zajímat  15 tipů a triků, jak hrát PUBG #4