Call-of-Duty-Black-Ops-4

CoD: Black Ops 4 | Co nás čeká?


Call of Duty: Black Ops 4 (známe také jako Call of Duty: Black Ops IIII) je multiplayerové FPS a vydávána společnost Activision.Vydání je naplánováno na 
12. října 2018 pro Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Jedná se již o páté vydání podserií Black Ops.

 

Black Ops 4 bude obsahovat režim hry Battle Royale nazvaný Blackout, který bude sloužit jako náhrada pro režim kampaní. V novince Black Ops by se objeví největší mapa která kdy byla vytvořena pro Call of Duty. Tento režim bude obsahovat i pozemní, námořní a letecké vozy, které mohou hráči používat. Režim hry obsahuje různé hratelné postavy z celé řady Black Ops, jako je Alex Mason z původní hry, Raul Menendez z Black Ops II a posádka Primis od Zombies.

Co je nového v multiplayeru?

Ani tento multiplayer nebude bez speciálních postav. Hra bude obsahovat celkem deset specialistů, z nichž šest se již objevili v Black Ops III, zatímco další čtyři budou nové.Dále by měl proběhnout remake pěti oblíbených postav, Jungle, Slums, Summit, Firing Range a Nuketown.

Treyarch slíbil, že mapy budou k dispozici všem hráčům i hned na začátku hry až na Nuketown, která bude následovat „krátce po“. Multiplayer byl také přepracován s různými změnami pro větší taktickou a týmovou práci. Regenerace zdraví je odstraněna, nahradí ho manuální léčení. Kromě toho hra obsahuje režim Solo Missions představující dovednostní mise.

Zombie mód

Zombie se vrací jako kooperativní multiplayerový režim pro Black Ops 4. Režim hry nabízí širší škálu přizpůsobení, což umožňuje více přizpůsobených herních stylů. Mechanika hry může být přizpůsobena pomocí „Vlastních mutací“, které zahrnují více než 100 změn, jako jsou celková obtížnost, rychlost zombie, zdraví, poškození a další.

Podobně jako v režimu Nazis zombie v Call of Duty: WWII jsou zahrnuty vlastní výlohy, které ti umožňují  vybrat různé zbraně, vybavení a speciální zbraně které si budeš moct upgradnout.

Black Ops 4 je také první hra, která obsahuje dva výrazné, oddělené příběhy pro Zombie. Při startu se hra vyznačuje třemi mapami „Voyage of Despair“, která se koná na RMS Titanicu; „IX“, se odehrává ve staré římské aréně a „Blood of the Dead“, je předělaná mapa z Black Ops II“ Mob of the Dead „, která se koná opět v Alcatrazské federální věznici. První dvě mapy tvoří nový příběh „Chaos“ s novím obsazením postav: Scarlett, Shaw, Diego a Bruno; zatímco „Blood of the Dead“ se vrací k původnímu příběhu „Aether“, založený na předchozích seriích Black Ops.


Trailer COD: Black Ops IIII

Zahraj si Beta verzi. Tady máš malou upoutávku co tě v ní vše čeká.

Rozjedeš to? | Hardware nároky:

MINIMÁLNÍ HW POŽADAVKY CoD: Black Ops 4

  • Operační systém: Windows 7 (64-bit) a novější
  • Procesor: Intel Core i3-3225 3,3 GHz / AMD Ryzen R5 1400
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
  • Pevný disk: 90 GB volného místa


DOPORUČENÉ HW POŽADAVKY 
CoD: Black Ops 4

  • Operační systém: Windows 7 (64-bit) a novější
  • Procesor: Intel Core i5-2400 3,1 GHz / AMD Ryzen R5 1600X
  • Paměť: 12 GB RAM
  • Grafická karta:  NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 580 8GB
  • Pevný disk: 90 GB volného místa

Platforma: Windows, Playstation 4, Xbox ONE
Multiplayer: Ano

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *