TOP 10 | Hry měsíce | Na co se těšit

Tento měsíc se mužeš těšit na novou sérii s Lara Croft Shadow of the Tomb Raider, rozhodně si nenechte ani ujít novinky o dlouho očekávané akční-rpg hře Immortal: Unchained, či sportovní klasiky FIFA 19. Dnes ti představíme ty nejočekávanější hry pro září.

[show_more more=“Seznam her▼“ less=“Skrýt seznam her▲“]

  • Planet Alpha – 2. září 

  • Super Street: The Game – 4. září 

  • Immortal: Unchained – 7. září 

  • Dakar 18 – 11. září

  • Shadow of the Tomb Raider – 14. září 

  • NBA 2K19 – 14. září 

  • NHL 19 – 14. září 

  • Insurgency: Sandstorm – 18. září

  • The Bard’s Tale IV: Barrows Deep – 18. září 

  • FIFA 19 – 28. září 

[/show_more]


Planet Alpha

Jedná se o dobrodružnou plošinovku „Jé plošinovka, to bude nuda“. Tak to rozhodně ne, tato hra tě dokáže doslova pohltit. Planet Alpha se odehrává na mimozemském světe, kde máš schopnost ovládat den a noc. Disponuje jí jedinečná grafika a příběh.


Super Street: The Game

Hra závodního žánru, jak už název napovídá, bude se závodit v ulicích města. Samozřejmě ani v této hře „pouličních závodů“ nechybí tuning aut.


Immortal: Unchained

Jsi probuzen a propuštěn z věčného vězení. Musíš bojovat mezi 9 světy proto aby jsi odhalil hroznou pravdu. Kdo jsi? Proč končí devět světů? A co s tím uděláš?


Dakar 18

Na trhu je většina rally dost stejná, takže když jsme zjistili že bude Dakar 18, mysleli jsem si, že uvidíme další iteraci, ale tentokrát pod názvem Dakar. Ovšem naše zdání bylo špatné a když jsme zjistili že se jedná o úplně něco nového byli jsme příjemně překvapeni. Dakar 18 je opravdu odlišnou hrou, která bude jedinečná ve svém závodním žánru a samozřejmě v rally.

https://www.youtube.com/watch?v=2Ka2op5mc0o


NBA 2K19

Hra je zase o krok v před k reálnému basketu. Jestli nevěříš přesvědč se sám v traileru níže.  Kromě toho že NBA 2K slaví 20 let, víme že hra by měla mít 2 edice Standard a Anniversary.


NHL 19

Zahraj si na venkovních kluzištích a v nových módech se vydej ze zamrzlého rybníka až mezi profíky. Změř své síly proti více než dvěma stovkám největších hokejových legend, které kdy vkročily na led, v čele s Waynem Gretzkym. Zásluhou nové špičkové herní technologie si vychutnej výbušné bruslení s ještě větší akcelerací, rychlostí a vylepšenými reakcemi ovládání.


Shadow of the Tomb Raider

Další pokračování akční adventury Shadow of the Tomb Raider kde se vydáš s archeoložkou Lara Croft na průzkum starobylé mayské civilizace v neprostupné džungli, vypadá velmi nadějně. Můžeš se těšit na nové zbraně, schopnosti a samozřejmě upravený režim New Game +.


The Bard’s Tale IV: Barrows Deep

Přináší hráči úžasné dobrodružství plné záhad a strategického boje. Míchanice klasického RPGéčka a fantastických příběhů s moderním designem, The Bard’s Tale IV: Barrows Deep je ideální pro dlouholeté fanoušky a neohrožené nováčky.


Insurgency: Sandstorm

Insurgency: Sandstorm je multiplayerová hra FPS které navazuje na Insurgency, bude možné hrát jak na PC ta i nově na konzolách. Zažijte intenzitu bojů, kde je skill a týmová práce nejdůležitější pro výhru boje.


FIFA 19

Poslední hra která si zaslouží být v top 10 pro září. Asi není ani potřeba představovat. Jedná se prostě o další vydání série FIFA které disponuje s lepší grafikou, aktuálními hráči a vylepšenou simulací zápasů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *