🎮 Dlouho očekávaný Battlefield V má dostupnou BETA verzi | Stáhni si jí ještě dnes

Hra Battlefield V právě vychází s dostupnou BETA verzí hry. Zahrát si jí můžeš už zítra. Bude BETA verze dostupná i pro mne? Beta verzi si můžeš, vzhledem k velikosti souboru, začít stahovat s předstihem již dnes. Aby ses do boje mohl vrhnout už zítra dopoledne, budeš muset splňovat určitá kritéria. Buď mít předobjednávku hry a nebo být předplatitelem služeb EA Access či Origin Access. Jestliže toto nesplňuješ, nezoufej, možnost zahrát si BETU budeš mít i tak, a to už tento čtvrtek. Battlefield V Beta verze bude dostupná všem do příštího úterý, 11. září do 17. hodiny. Které režimy a mapy budou v BETA verzi dostupné? Tak jako v uzavřené alfa verzi Batttlefield 5, bude i zde Arctic Fjord ( zasněžená norská krajina), na které si zahraješ klasický režim Conquest a během 48 hodin i Grand Operation s názvem Fall of Norway. Režim Grand Operations se hraje v průběhu několika dnů, přičemž na každý den připadá jeden režim. První den operace Fall of Norway proběhne v režimu Airborne, kde uděláš parašutistický výsadek na bojiště, kde se na obou stranách hraje o důležité výbušniny. Druhý den se hraje režim Breakthrough, kde budeš muset dobívat či bránit důležité sektory. V tomto režimu se od útočníků očekává agresivní, taktická hra a od obránců flexibilita a schopnost pohotově reagovat na výpady nepřítele. Vstoupíš také do nových ulic Rotterdamu, kde budeš bojovat v ulicích města ještě před zdevastováním válkou. Tato mapa bude mít klasický režim Conquest. Jedná se o hru pro 64 hráčů se dvěma týmy bojující o kontrolu území vyznačené vlajkami.
Battlefield V | Rotterdam
Vojenská technika a posily Ve veřejné betaverzi Battlefieldu V bude hráčům k dispozici pět ikonických tanků z druhé světové války a sedm letounů.
Battlefield V | obrázek 2
Nepřátelským letounům a tankům se budeš moct bránit pomocí lafetových střel a protivzdušných děl. Jestliže budeš velitel družstva a získáš dostatečného počet týmových bodů, budeš moct povolat brutálně silné posily. Účastník uzavřeného alfatestu si jistě rozpomenul na ten příjemný „kappa“ pohled, když se ve hře objevil některý z těžkých tanků: britský Churchill Crocodile nebo německý Sturmtiger. Třídy a bojové role Ve veřejné betaverzi Battlefieldu V jsou dostupné čtyři hlavní schopnosti: Assault, Recon, Medic a Support. U každé schopnosti můžeš plnit různé role.

V Recon „módu“ získáš roli Snipera. Budeš moct provést taktický ústup jestliže ti zdraví klesne pod kritickou úroveň a Field Medicem oživíš injekční stříkačkou všechny včetně nepřátel (už vidím ty trolly :D).

 
Battlefield V | obrázek 3

Na čem si můžeš zahrát?

Samozřejmě že na konzolích Playstation 4 a Xbox One, které budou připojené k netu. Dále u Xbox One musíš vlastnit účet Xbox Live Gold. Co by to bylo za FPSko kdyby nešlo na PC. Jestliže jsi rozjel Battlefield 1, měl by sis poradit i s touto sérií hry, ovšem radši si to zkontroluj níže v sekci Hardwarové nároky Battlefield V.

HW požadavky Battlefield V

MINIMÁLNÍ POŽADAVKY

Operační systém:  Windows 7 (64 bitů), Windows 8.1 a Windows 10 Procesor:  Core i5 6600K nebo AMD FX-6350 Paměť: 8 GB RAM Grafická karta: nVidia GeForce® GTX 660 2 GB nebo AMD Radeon™ HD 7850 2 GB DirectX: grafická karta s podporou verze 11.0 Požadavky na připojení k internetu: ANO, rychlost 512 kb/s nebo vyšší Místo na pevném disku: 50 GB

DOPORUČENÉ POŽADAVKY

Operační systém: 64bitová verze Windows 10 Procesor: Intel Core i7 4790 nebo AMD FX 8350 Wraith Paměť: 16 GB RAM Grafická karta: NVIDIA GeForce® GTX 1060 3 GB nebo AMD Radeon™ RX 480 4 GB DirectX: grafická karta s podporou verze 11.1 Připojení k internetu: ANO, rychlost 512 kb/s nebo vyšší Místo na disku: 50 GB  

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *