black-mirror-bandersnatch-netflix

Rozhodni jak film bude pokračovat | Netflix vydal svůj první interaktivní film Black Mirror

[youtube v=“XM0xWpBYlNM“]

Netflix přišel s interaktivní epizodou Black Mirror. Jedná se o vůbec první interaktivní kousek, co Netflix vydal.

Ruku na srdce, kdo se taky při filmu přistihl, že trpí samomluvou a křičí na velkou placatou obrazovku, nechoď tam, neotvírej, uteč atd. Nyní máte tohle možnost přímo v televizi ovlivnit. A to díky platformě Netflix a tvůrcům Black Mirror v čele s proslulým duchovním otcem a autorem Charliem Brookerem, kteří vydali po roce práce nový interaktivní díl.

S interaktivními videi/filmy jsme se již mohli setkat, ovšem většina z nich byl úplný propadák. Nyní to Netflix zkusil přes oblíbený Sci-Fi seriál Black Mirror, který je pomocí antologických povídek zasazený do blízké budoucnosti. Tak blízké, že se v mnoha ohledech prolíná s dobou, kterou právě prožíváme.

Nyní se nebudeš jen na tento díl koukat, ale také se do něj zapojíš. Rozhoduješ jak o malých věcech. tak i o velkých. Jako co si dáš ke snídani, zda přijmeš práci, či skočíš z paneláku. Ovšem i malá rozhodnutí mají velký vliv na děj, proto buď opatrný a dávej pozor, co vybíráš.

Bandersnatch Black Mirror

Názor:
Black Mirror: Bandersnatch je opravdu povedený a hlavně do puntíku promyšlený interaktivní děj, při kterém se rozhodně nebudete nudit.
Má nepočitatelně možností a scén, je jich dokonce tolik, že i po třech hodinách jsme narazili vždy na nějakou novou nepředvídatelnou scénu.
Podle mě dává Black Mirror interaktivním filmům opět naději. Velice doufám, že toto není poslední, za mě úspěšný, interaktivní film, co vznikl.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *