mortal-kombat-11

Mortal Kombat 11 – brutální bojovka s novým enginem

Hráči se zálibou v brutálních soubojích na život na smrt se brzy dočkají jedenáctého pokračování úspěšné série Mortal Kombat. Vydání verze pro PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch je ohlášeno na 23. dubna.

O oblibě kontroverzní mlátičky svědčí fakt, že ji pamětníci hráli už 27 lety nejen na PC, ale i na dnes již poněkud archaických herních automatech. Zapsala se dokonce i do Guinessovy knihy rekordů. A v Brazílii, Jižní Korei a v Austrálii si vysokou mírou brutality vysloužila zákaz.

Mortal Kombat 11 opět volně navazuje na předchozí díl a drží se osvědčené tradice. Příběh je zasazen do starého známého fiktivního světa, kde se bojovníci snaží zvítězit nad soupeři v souboji a zajistit tak své říši vítězství.

Mortal Kombat 11 ale poběží na novém enginu a hráčům nabídne možnost stylizace postav. Hra klade důraz na multiplayer a tvůrci připouštějí, že by v budoucnu mohli do hry implementovat i cross-play a umožnit tak společnou hru i na různých platformách.

Hráči se tentokrát mohou těšit na výrazně kvalitnější grafiku se spoustou detailů, které nejsou vhodné pro slabší povahy. Ti otrlejší si ale budou moci vychutnávat realističtější přelámané končetiny, rozbité lebky, vyhřezlá střeva a spousty krve. Přizpůsobení postav přinese možnost upravovat nejen zbraně, ale také řadu dalších prvků včetně fatalit.

Kromě starých a věrným fanouškům Mortal Kombat důvěrně známých postav se v 11. pokračování představí i úplní nováčci. Potvrzenými postavami z předchozích dílů jsou mj. Scorpion, Raiden a bojovník se dvěma meči Kabal, který v předchozích sériích stál střídavě na straně dobrých i zlých.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *