top 5 her únor

Top 5 her na duben – které herní pecky bychom neměli opominout?

top 5 her únor


Jakou nabídku her nám vývojáři nachystali v dubnu? A které z nich by rozhodně neměly uniknout pozornosti žádného opravdového hráče? Podívejme se na ty nejzajímavější.

World War Z – zachraňte svět před zombie apokalypsou!

Vývojáři ze Saber Interactive připravili akční multiplayer pro milovníky zombie hororů. A na trh ho uvedli 16.4. Vycházejí z příběhu Maxe Brookse a pokud máte rádi kooperativní hry, můžete si u World War Z užít kvalitní zábavu. Nemrtví totiž tentokrát nejsou pomalu se potácející tupá monstra, ale rychle reagující nebezpečná stvoření, před kterými se musíme mít opravdu na pozoru. A buď je rychle sejmout, nebo prchnout.

Hra nabízí řadu různých zbraní i lokace z celého světa. Podíváme se do Moskvy, New Yorku, Tokia a dokonce budeme zabíjet nemrtvé i v Jeruzalémě.

Do akce se můžeme pustit na PC, PS4 i Xbox One.

Anno 1800 – buduj a panuj

Kvalitní budovatelské strategie mají solidní základnu příznivců. Pokud mezi ně patříte, je Anno 1800 stvořeno právě pro vás. Tentokrát se namísto do budoucnosti přeneseme do století páry. A jaké lepší období mohli tvůrci pro průkopníky zvolit, než právě převratnou éru průmyslové revoluce, která nabízí možnost utvářet novou podobu světa od samého zlomového bodu?

Začneme na zelené louce, ale jakmile jsme postavíme první budovy, můžeme se směle pustit do stavby rybářských bárek a z vesnice se zanedlouho stane prosperující město. Teď už nastává čas továren a převratných novinek. Společně s technologiemi se rozvíjí i kulturní život. A objevují se nepřátelé, které je třeba pokořit. Ke slovu se dostává námořnictvo i diplomacie a silnou zbraní je i dobře zvolená obchodní strategie.

Anno 1800 ve verzi pro PC je na trhu od 16. dubna.

Mortal Kombat 11 – brutální souboje s novou grafikou

Mortal Kombat si svou slávu získal již v době herních automatů. A jeho surová brutalita stále táhne. Studio NetherRealm proto přišlo 23. dubna s již jedenáctou řadou, kterou si fanoušci drsného násilí mohou zahrát jak na PC, tak na konzolích PS4 a Xbox One.

Opět jsme se dočkali náročných akčních soubojů a navíc propracované grafiky, ve které si patřičně vychutnáme veškeré detaily. Hra rozhodně nesedne slabším povahám. Ale pokud víte, že vás pobaví pohled na vyhřezlá střeva, z rozbitých lebek vytékající mozky a utržené kusy těl, u Mortal Kombat 11 si zaručeně užijete.

Imperator: Rome – budujte slávu svého národa

Máte rádi starověk? Imperator: Rome je tu přesně pro vás. Verze pro PC se na trh dostala 25. dubna a po Anno 1800 je v pořadí druhou dubnovou strategií. Nachystalo ji pro nás studio Paradox Interactive.

Dostaneme se do epochy rozmachu Římského impéria. Budeme vládnout vlastnímu národu a usilovat o jeho rozmach.

Fade to Silence – survival s monstry z vašich nočních můr. Baví vás hry, ve kterých bojujete o přežití?

Pak by se vás mohl zaujmout Fade to Silence od Black Forest Games, který byl uveden 30. dubna

Ocitnete se v kůži vůdce skupinky, snažící se přežít v postapokalyptickém světě. Ohrožovat vás budou nejen drsné klimatické podmínky, ale také spousta děsivých příšer a démonů, která se na zem dostala z jiné dimenze. Bojovat s nimi budete v hlubokém sněhu a třeskutém mrazu. A navíc si budete muset zajistit potravu, vyrobit nástroje i zbraně a hlavně se postarat, abyste vás a vaše druhy nezabila zima.

Kladem Fade of Silence je zejména tísnivá atmosféra a realisticky ztvárněné útrapy postav, které cítí zranění, chlad i nedostatek jídla.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *