Herní myš G502

Skoncujte s dráty! Herní myš G502 LIGHTSPEED bez kabelu je tady

bezdrátová herní myš g502 lightspeed logitech

I když jsou standardní bezdrátové myši a klávesnice k mání řadu let, na pořádné herní příslušenství s nadupanými funkcemi a zároveň bez kabelu je trh zatím skoupý. Proto je každá novinka velice vítaná.

Pohodlné hraní bez kabelu

Logitech v letošním květnu konečně přichází z inovovanou verzí oblíbené myši G502, která se mezi hráči stala legendou. A konečně jsme dočkali i provedení bez omezujícího drátu. Žhavá novinka nese označení G502 LIGHTSPEED a na našem trhu je její cena stanovena na 4129 Kč, což sice není málo, ale za na druhou stranu to není ani přemrštěná částka. Mnozí z nás ji do svého pohodlí rádi investují.

Nový design i další vylepšení

Vzhled si zachovává vazbu na původní model, ale elektroniku i mechaniku má G502 LIGHTSPEED řešenou odlišně. Novinkou je vysoce citlivý optický snímač Hero 16K, který hravě zvládne 400 IPS a rozlišení od 100 do 16 tis. DPI.

Jedenácti programovatelným tlačítkům můžeme přiřadit různé funkce v softwaru Logitech GHUB. Hmotnost myši se snížila na 114 g. Máme ale možnost navýšit ji pomocí závaží, které výrobce dodává spolu s myší (4×2 g a 2×4 g).

Efekty podsvícení reagují na události ve hře a hudbu a mají plné barevné spektrum.

Bezdrátové dobíjení

Nabíječka Powerplay je integrována přímo v podložce, myš je tedy možné dobíjet i za provozu. Baterie má navíc dostatečnou kapacitu, aby myš udržela v provozu až 48 hodin aktivního hraní.

Pohodlné držení, ale pouze pro praváky

Logitech G502 LIGHTSPEED má ergonomický tvar, díky kterému se skvěle drží v pravé ruce. Pro leváky to pravé ořechové nebude.

Podporované systémy

Výrobce deklaruje podporu Windows od verze 7, Mac OS X 10.11 nebo novější a Chrome OS.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *