Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Chystá se pokračování vojenské série Tom Clancy’s Ghost Recon BreakpointUbisoft 9. května představil pokračování série Tom Clancy’s Ghost Recon s podtitulem Breakpoint. Oficiálně tak potvrdil zvěsti, které se šířily mezi herní komunitou. Na co se můžeme v novém díle těšit?

Vojenská akce v otevřeném světě

Ubisoft se do Breakpointu tentokrát rozhodl zakomponovat úspěšné herní prvky a mechanismy z předchozích dílů. Čeká nás rozlehlý otevřený svět, náročný kopcovitý terén a možnost kooperace v týmu až čtyř hráčů. A samozřejmě působivá grafika a pořádná porce drsné akce, při které padne nespočet výstřelů.

Pod palbou armády dronů

Ostrov Aurora v jižním Pacifiku obsadila skupina bývalých amerických vojáků zvaná Vlci. V jejím čele stojí plukovník Cole Walkere, kterému propůjčil tvář Jon Bernthal (The Walking Death, The Punisher). Auroru si odpadlíci nevybrali náhodou; technologická společnost Skell Technology tu totiž vyráběla autonomní drony, ze kterých Vlci vytvořili armádu zabijáků. A my se s nimi pustíme do boje.

Nadupaná výbava a volnost při plnění misí

Ubisoft do hry nezapomněl zakomponovat prvek přežití. Budeme si tedy muset hlídat, jak jsou na tom naše zranění a co chvíli budeme padat vyčerpáním.

Na druhou stranu ale budeme mít k dispozici řadu užitečných nástrojů a hlavně široké možnosti pro uplatnění vlastní strategie. Tvůrci nám prý při plnění misí ponechají maximální možnou svobodu. Jen na nás bude, kdy se rozhodneme použít kamufláž nebo rozbít tábor a opravit si výzbroj.

Vydání ohlášeno na říjen

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint pro PC, Xbox One a PS4 se má dostat do prodeje 4. října. V den vydání má být dostupné i první PvP. Ubisoft navíc slibuje i postupné přidávání dalšího obsahu včetně příběhových kapitol.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *