Game Access 2019 Conference

Game Access Conference 2019 se blíží. Program je lákavý.

Game Access 2019 Conference


4. ročník Game Access Conference proběhne od 24. do 26. května. Tradičně se bude konat na brněnském výstavišti. A navíc na ni hned následující den naváže Game Access Festival. Co pro nás letos pořadatelé nachystali?

Významná událost herního světa

Game Access Conference je událostí, která by neměla uniknout pozornosti těch, kdo se zajímají o aktuální dění v herním průmyslu. I když její historie sahá jen do roku 2016, již po dvou letech přesáhl počet návštěvníků tisícovku a v povědomí hráčů i vývojářů si získala důležité místo.

Živé prezentace, předávání zkušeností i dobrá zábava

Herní komunita má o živé prezentace zájem a vývojáři mají na Game Access možnost ukázat světu své projekty i vize. Fanoušci se tu setkají s mnoha významnými osobnostmi herního průmyslu a získají informace o žhavých novinkách a trendech z přímo z první ruky.

Letos se můžeme těšit na řadu přednášek i na stánky mnoha studií. Na 6000 m2 budeme moci navštívit třeba Wargaming, Unreal Engine nebo Hangar 13.

Jaký program nás čeká?

Brány se otevřou 24. května v půl deváté ráno. Program začíná přednáškou o historii a vývoji legendární hry Diablo Davida Brevika. Letos na Game Access vystoupí i tak významné celebrity, jako je Gavin Goulden ze studia Insomniac nebo David Hubert. Goulden je autorem herních postav legendárního Spidermana a Hubertovi vděčíme za vznik Tomb Ridera. Prezentaci si mj. připravilo i studio Ubisoft.

Velkým lákadlem pro fanoušky je i možnost osahat si naživo více než 70 novinek z dílen nezávislých tvůrců. navíc Game Access Conference opět poskytne prostor i pro studentské projety.

Jako bonus kvalitní hudba

Organizátoři připravili i hudební program. Uslyšíme hudbu z Mafie v podání Filharmonie Brno a hostovat tu bude polská folk-metalová skupina Percival, která vytvořila soundtrack k třetímu dílu Zaklínače.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *