acer conceptD

Notebooky Acer ConceptD uspokojí i náročné hráčeSpolečnost Acer představila novou řadu notebooků ConceptD, která se má na trhu objevit v nejbližších týdnech. A přestože je určena primárně pro kreativní práci, parametry slibují, že si najde příznivce nejen mezi grafiky, ale také mezi náruživými hráči.

Tiché, výkonné a s neotřelým designem

Řada ConceptD zahrnuje tři modely s označením 5, 7 a 9. Jejich cenu ani přesné datum uvedení na trh výrobce zatím nezveřejnil. Zato už víme, že se můžeme těšit na vysoký výkon, tichý chod a displeje s rozlišením 4K UHD, 100 % barevným gamutem Adobe RGB a technologií PANTONE, zajišťující věrnost barev.

Nadupaný Acer ConceptD 9

Největší výkon nabízí model ConceptD 9 s procesorem Intel Core i9, až 32 GB operační paměti a grafickou kartou Nvidia GeForce RTX 2080, která je v současnosti jednou z nejlepších na trhu. SSD disky o 512 GB zajišťují rychlý přístup k datům. Na Aceru ConceptD 9 si tedy zahrajeme i náročné nové hry.

Dotykový displej o úhlopříčce 17,3“ navíc nabízí široké možnosti polohování.

Skladný a výkonný ConceptD 7

Druhým modelem je ultra tenký ConceptD 7 s kovovým šasi, procesorem Intel Core i7 deváté generace a grafikou Nvidia GeForce RTX 2080. Díky tloušťce pouhých 17,9 mm a hmotnosti 2,1 kg je ideálním společníkem na cesty.

15,6“ displej s rozlišením 3840 × 2160 px slibuje dostatečný komfort při práci a skvělý požitek při hraní. ConceptD 7 navíc nabízí možnost připojení až tří externích monitorů.

Lehký notebook pro cestovatele

ConceptD 5 má procesor Intel Core i7 osmé generace a grafickou kartu Radeon RX Vega M GL. Výkon je tedy slabší než u dvou vyšších modelů. Na druhou stranu je ale jeho tloušťka jen 16,9 mm a váží pouhých 1,5 kg.

ConceptD 5 je mimo jiné vybaven USB portem typu C Gen 1, který podporuje datové přenosy o rychlosti až 5Gb/s, a čtečkou otisků prstů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *