Nejlepší hry červen 2019

10 nejlepších her, které se na trhu objeví v červnu

Nejlepší hry červen 2019

První letní měsíc je letos na herní novinky bohatý. Rozhodně se nemusíme bát nudy, až nás horko zažene do příjemného chládku v našem pokoji. V červnové nabídce najdou zajímavé hry milovníci rychlých kol, adventur, válečných her i stříleček. A čeká nás i několik zajímavých herních rozšíření.

1. Assassin’s Creed Odyssey: Fate of Atlantis

4. června vychází již druhé DLC k Assassins Creed Odyssey nazvané Fate of Atlantis. Na rozdíl od Legacy of the First Blade nám Ubisoft v novém přídavku dobrodružství ze starověkého Řecka připravil úplně nové prostředí. A také nové zbraně, ochranné prvky a dovednosti. Fate of Atlantis je rozdělené na tři epizody.

2. The Elder Scrolls Online: Elsweyr

4. června vyjde i rozšíření MMO The Elder Scrolls Online: Elsweyr pro PC, PS4 i Xbox One. Ve hře přibudou draci, novinkou je i škola nekromancie a další herní prvky.

3. Warhammer: Chaosbane

Studio Eko Software přichází v červnu s akčním RPG Warhammer: Chaosbane. Staneme se vyvoleným hrdinou a v ponurém světě budeme likvidovat nepřeberné množství tajemných a děsivých protivníků. Čeká nás ukrutná řez se spoustou krve a efektů. Hra, kterou můžeme zařadit mezi klasické diablovky, bude na pultech od 4. června ve verzi pro PC, Xbox One i PS4.

4. MotoGP 19

Milovníci dvou kol budou mít svůj den 6. června. V novém MotoGP 19 od Codemasters nás totiž kromě nových databází čekají i dedikované servery a umělá inteligence. Těšit se můžeme na 19 reálných tratí. A zahrajeme si na PC, PS4, Xbox One i na Switchi.

5. Pathfinder: Kingmaker Enhanced Edition + Beneath the Stolen Lands

RPG Pathfinder: Kingmaker z dílny studia Deep Silver se dočkalo vydání rozšířené edice, která obsahuje i rozšíření Beneath the Stolen Lands. Ve verzi pro PC dorazí na trh 6. Června. Dostaneme se do rozsáhlého podzemního komplexu, získáme nové schopnosti a další vychytávky.

6. Bloodstained: Ritual of the Night

Na 18. 6. Je naplánováno vydání akční 2D adventury Bloodstained: Ritual of the Night ve verzi pro PC, PS4 a Xbox One. Pro Switch má být dostupná od 25.6. Vydavatelem je 505 Games, na vývoji hry se podílela studia ArtPlay, DICO a WayForward Technologies.
Hra se odehrává v gotickém sídle s tajemnou atmosférou. Invazi démonů pocházejících přímo z hlubin pekla se snaží zabránit dívka Miriam, která kromě ostré sečné zbraně disponuje i mnoha užitečnými schopnostmi.  

7. Steel Division 2

Milovníci válečných her a bojové techniky se 20.6. dočkají druhého pokračování úspěšného multiplayeru Steel Division, za kterým stojí Eugen Systems. Dostaneme se na bojiště Východní fronty, kde svádí urputné bitvy nacistické  Německo se Sovětským svazem. Těšit se můžeme na více než šest stovek bojových jednotek, navíc ve hře figurují i významní vojenští velitelé.

Steel Division 2 má být dostupná pouze pro PC.

8. Crash Team Racing Nitro Fueled

Třetí hrou s vůní benzínu je zábavná arkáda studia Beenox. Známá postavička z oblíbených skákaček Crash Bandicoot se vrací, tetokrát na motokáře, na PS4, Xbox One a Switch 21. Června.

9. F1 2019

Novinku pro milovníky formulí připravilo studio Codemasters. Závodní simulátor F1 2019 má naplánované vydání na 27.6. Rychlou jízdu, adrenalin a skřípění gum si budeme moci užít na PC, PS4, Xbox One a Switchi. Nebudou tu chybět ani legendární Nicolas Prost a Ayrton Senna.

10. The Sinking City

27.6. vyjde hororová kosmická adventura studia Frogwares Games. Tvůrci se nechali inspirovat příběhy H.P.Lovecrafta, které jsou skvělým podkladem pro tajemné a děsivé hry. Ocitneme se v potápějícím se městě, sužovaném Lovecraftovskými běsy. Parádní grafiku a otevřený svět si užijeme na PC, PS4 i Xbox One.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *