hell let loose

Hell Let Loose – v zákopech druhé světové války

hell let loose


Hell Let Loose je multiplayerová hra z druhé světové války, kterou ocení zejména fanoušci klasických stříleček. Zvlášť v období, kdy hernímu světu vládne trend battle royal, ke kterému se přiklonil i věhlasný Battlefield, je novinka od Team 17 velice vítaná.

Early access od 6. června

Ti, co si předobjednali Soldier Pack nebo Unit Pack, získali přístup k betatestům už od 5. dubna. Pro všechny pak bude zítra, v den výročí vylodění v Normandii, spuštěn Early access na Steamu. Co nás v Hell Let Loose čeká?

Sto hráčů na bitevním poli

Rozhodně se nemusíme bát, že bychom si neužili dostatek akce. Na rozlehlém bitevním poli se vždy střetnou dva týmy o padesáti hráčích. Mapa je ovšem rozsáhlá a zkušenosti z betatestů ukazují, že boje probíhají spíše mezi menšími skupinkami. K boji zblízka dochází jen výjimečně, většina střetů je založena na ostřelování ze zákopů.

Velký důraz je kladen na věrnost

Realistický není jen samotný průběh bitvy a herní mechanismy. Starat se musíme i o zásobování, což v první linii rozhodně není snadný úkol. Tvůrci dbali také na odpovídající výstroj a výzbroj od dobových uniforem přes druhoválečné zbraně až po vozidla.

S grafikou si tvůrci opravdu pohráli. A povedený je zvukový doprovod. Hell Let Loose působí věrohodně a klade důraz na historickou věrnost.

Spolupráce je nezbytná

Důležitá je kooperace jednotlivých hráčů v rámci týmu. V Hell Let Loose se každá z bojujících stran snaží posouvat linii kupředu a rozdrtit soupeře. Je třeba budovat zákopy, táhnout za jeden provaz, nenarušovat strategii a hlavně se nepouštět do samostatných neuvážených akcí.

Možnost volby postavy

Hráči si mohou vybrat jeden ze čtrnácti typů postavy. Jednou z variant je i velící důstojník. Navíc v Hell Let Loose můžeme používat i nejrůznější vozidla.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *