Pathfinder Kingmaker Enhanced Edition

Dnes startuje prodej Enhanced Edition hry Pathfinder: Kingmaker. A také nového DLC Beneath the Stolen Lands.

Pathfinder Kingmaker Enhanced Edition

Panthfinder: Kinngmaker je jednou z nejlépe hodnocených RPG her minulého roku. I přes kladné ohlasy ale obsahovala značné množství bugů. Tvůrci se rozhodli napravit si reputaci a na začátek léta nám připravili rozšířenou edici s opravenými chybami. Současně vydali i novou expanzi nazvanou Beneath the Stolen Lands.

Fantastický tajemný svět a pravidla ve stylu D&D

Pathfinder: Kingmaker vychází ze série příběhových gamebooků. Do počítačové podoby je převedl tým Chrise Avollona, který se podílel i na úspěšné sérii Baldur’s Gate. Hra jde výrazně nad rámec RPG. Velký důraz je kladen na strategii při budování vlastního království a jeho rozšiřování. Kromě našeho hrdiny a hlavní dějové linie tu je i řada dalších postav s vlastními příběhy. Systém hry potěší i milovníky deskovek ve stylu D&D.

Novinky v rozšířené edici Pathfinder: Kingmaker

Kromě lépe fungující hry se můžeme těšit na vylepšené zbraně i kouzla. Získáme více smrtících nástrojů, rozšíří se naše dovednosti. A také přibudou nová bojiště. Navíc se má v Extended Edition objevit i třída Slayer.

Pro majitele původní hry Enhanced Edition zdarma

Pozitivní zprávou je, že každý, kdo si Panthfinder: Kingmaker koupil v předchozím vydání, bude mít na Steamu Enhanced Edition zdarma. Vývojáři tak hráče nejen odměňují za věrnost, ale také jim kompenzují předchozí nedostatky.

V Beneath the Stolen Lands se vypravíme do podzemí

V nové expanzi se budeme pohybovat v rozsáhlém komplexu Tenebrous Depths. Protivníky nám budou jeho obyvatelé, na které co chvíli narazíme v temných chodbách. Postupně budeme dobývat nová území a je jen na nás, zda budeme vládnout osvíceně nebo se staneme krutým tyranem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *