doom eternal

Doom Eternal – další boj se zlem pocházejícím přímo z pekla

doom eternal

Vydání nového dílu brutální střílečky Doom bylo avizováno již na loňském veletrhu E3. A milovníci akčních her přijali zprávu s nadšením. Není divu; Doom se stal fenoménem, který jako předlohu využili filmaři i tvůrci stolních her.

Nesmrtelná klasika

Hra, ve které bojujeme proti démonům, pocházejícím přímo z pekla, baví hráče už přes čtvrt století. První díl vydala společnost ID Software v prosinci 1993, rok poté následovalo pokračování. Na Dooma 3 jsme si museli celých 10 let počkat. Po další dlouhé pauze vyšel před třemi lety Doom Reboot. A fanoušci ho přijali s nadšením.

Čeká nás peklo na Zemi

V Doom Eternal se vypravíme na Zemi, kterou decimují všudypřítomní démony, se kterými se pustíme do křížku. Opět nás čekají hektolitry krve, parádní akce a ještě více děsivých příšer. Vývojáři dokonce slibují dvojnásobný počet typů monster oproti předchozímu dílu.

Nadupané zbraně

K likvidaci démonů budeme používat dobře známé i úplně nové zbraně, se kterými příšery hravě rozstřílíme na cucky, spálíme na popel nebo rozmetáme po širokém okolí. K dispozici by měly být Combat Shotgun, Gauss Rifle i Super Shotgun, pravděpodobně i oblíbená Heavy Assault Rifle. A navíc raketomety, plamenomety i oblíbená motorová pila, kterou můžeme monstra efektně porcovat.

Perfektní grafika a hudení doprovod

Atmosféru bude dotvářet působivý soundtrack, jehož autorem je Mick Gordon. A hlavně se můžeme těšit na skvělou grafiku, ve které si decimování děsivých démonů na na Zemi, proměněné v ruiny a spáleniště, užijeme naplno.

Dočkají se majitelé PC i konzolí

Doom Eternal by měl vyjít 28. prosince 2019 jak ve verzi pro PC, tak i pro Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *