herni novinky červenec

Herní novinky na červenec

herni novinky červenec

V červenci nás čeká nejen nový Wolfenstein, ale i další zajímavé hry. Rozhodně se tedy nemusíme bát nudy, až se budeme před horkem ukrývat doma.

Final Fantasy XIV: Shadowbringers – nový velký přídavek

I když se Final Fantasy XIV po vydání setkala s vlažným přijetím, po přidání různých vylepšení si nakonec mezi hráči získala značnou oblibu. Proto Square Enix Business Division 5 připravila již třetí přídavek s podtitulem Shadowbringers. Ten bude na trhu od 2. července ve verzi pro PC, PlayStation 4 i OS X.

Stranger Things 3: The Game – akční adventura podle hororového seriálu

Akční adventura Stranger Things 3: The Game má naplánované vydání na 4. července. Za její podobou tentokrát nestojí Telltale, ale studio Bonus XP. Čeká nás odlišné pojetí, trojka se totiž oděla do retro stylu. Důraz je tentokrát kladen i na akci, zřejmě ale bohužel na úkor tajemné atmosféry. Zahrajeme si na PC i na konzolích PlayStation 4, Xbox One a Switch.

Sea of Solitude – sami proti děsivé samotě

Adventuru z dílny nezávislého berlínského studia nám 5. 7. nabídne společnost Electronic Arts. Vydáme se na cestu Mořem osamělosti, setkáme se s různými příšerami a budeme řešit řadu emocionálních výzev. Čeká nás zajímavé a zcela originální grafické zpracování i boj s děsivou osamělostí hlavní hrdinky. Zahrát si můžeme na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One.

Goodhood – staňte se všemocným bohem!

Vývojáři z Abby Games nám na léto připravili hru, ve které se můžeme stát samotným bohem. Ve strategii budeme budeme budovat vlastní kolonii a starat se, aby její obyvatelé neuvěřili ve falešná náboženství. Povedeme boj proti prastarým modlám a budeme prosazovat svou víru. Do války za svatou věc se můžeme vrhnout 10. července na PC.

Field of Glory: Empires – válka v časech starověku

Oblíbená strategie Field od Glory dostane 11. července pokračování s podtitulem Empires. Tentokrát se vypravíme do antického Říma. Čekat nás mají realistické bitvy v multiplayer režimu. Field of Glory: Empires si zahrajeme jen na PC.

Lost Ember – ve vlčí kůži

19. července se můžeme těšit na explorativní adventuru Lost Ember ve verzi pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Switch, jejíž vývoj byl financován prostřednictvím Kickstarteru. V hlavní roli bude vlk, se kterým budeme zkoumat prastaré ruiny a také ovládat mysli postatních zvířátek. Cílem našeho pátrání bude zjistit, z jakého důvodu došlo k zániku civilizace.

Beyond: Two Souls – mysteriózní thriller se zajímavým příběhem

Portu na PC se v červenci konečně dočká akční adventura Beyond: Two Souls. kterou si doposud mohli zahrát jen majitelé PlayStationu 3 a 4. Hlavními hrdiny jsou vědec Nathan Dawkins a Jodie Holmes se svým imaginárním přítelem Aidenem, který má nadpřirozené schopnosti včetně telepatie. Dramatický příběh s dobrou hratelností se dostane na trh 22. července.

Wolfenstein Youngblood – nesmrtelná klasika se vrací v novém kabátu

Mnohé klasické hry zažívají renesanci. Nové podoby se dočkal i populární Wolfenstein. Podíváme se v něm do Paříže a zahrajeme si dcery BJ Bazkovicze. A opět budeme zabíjet nacisty. Vítanou novinkou je kooperativní režim. Vydání verze pro PC, Xbox One a PlayStation 4 je naplánováno na 26. července. Dostupná bude i Deluxe Edition.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *