top 9 her sprpen

Top 9 her na srpen

top 9 her sprpen

Prázdniny jsou v plném proudu a studenti před sebou mají ještě měsíc zaslouženého volna. A když nás cestování, koupání a letní radovánky unaví nebo přijde déšť, můžeme si odpočinout při hraní. I v srpnu nás totiž čekají zajímavé novinky.

1. Fortnite Season 10

Hned první srpnový den vychází již desátá sezóna populární Fortnite pro PC, PlayStation 4, Xbox One i Switch. Její součástí je nový Battle Pass, který zpřístupní celou řadu doplňků, obsaženy jsou i nové zbraně a skiny.

2. Madden NFL 20

https://www.youtube.com/watch?v=hiQiyfnsgDw

Fotbalové fanoušky čeká zahájení další sezóny National Football League. A nejen té tradiční. Její herní podoba vychází 2. srpna. Zahrát si můžeme jak na PC, tak i na PlayStation 4 a Xbox One. A tentokrát nás nečekají jen aktualizované soupisky; jednotliví hráči mají mít přiřazeny speciální dovednosti, které odpovídají realitě.

3. Age of Wonders: Planetfall

Již pátý díl budovatelské strategie vděčí za svůj vznik spolupráci Paradox Interactive a Triumph Studios. Budeme rozvíjet svou říši a starat se o její rozkvět. Tentokrát nás ovšem namísto tradičního fantasy pojetí čeká čistokrevné scifi. Do dobývání galaxie se budeme moci pustit 6. sprna na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One.

4. World of Warcraft Classic

Fanoušci původní verze World of Warcraft budou mít svůj den 27. srpna. Konečně totiž budou spuštěny servery s klasickou verzí populární hry.

5. Friday The 13th: The Game Ultimate Slasher Edition

https://www.youtube.com/watch?v=pMorxBkM7vo

Na 13. srpna je pro nás připravena hra na motivy známého filmu Pátek třináctého ve verzi pro Switch. Chladnokrevný zabiják bez zábran bude na své oběti čekat v Crystal Lake. Hra nabízí rozsáhlý herní svět se známými lokacemi, ve kterém se budou odehrávat brutální vraždy v duchu, který dobře známe. Milovníci hororových slasherů si rozhodně přijdou na své.

6. Ancestors: The Humankind Odyssey

Úplnou novinkou, která zpříjemní studentům konec prázdnin, je survival Ancestors: The Humankind Odyssey. Děj je zasazený do období prehistorie lidské rasy. V Ancestors: The Humankind Odyssey nás čeká otevřený svět, ve kterém budeme postupně rozvíjet vlastní schopnosti a snažit se zajistit zkvalitnění života své tlupy. 27. srpna se dočkáme pouze verze pro PC, pro majitele konzolí by měla být hra k dispozici na konci roku.

7. Control

27. srpna je den bohatý na herní novinky. Remedy Entertainment pro nás chystá uvedení akční adventury Control, která je určena zejména fanouškům nadpřirozena. V Control se budeme pohybovat v pokřivené realitě, potkávat se s bytostmi z jiných světů a snažit se vypořádat s nebezpečným nepřítelem. V kůži hlavní hrdinky se budeme moci pustit do nebezpečného dobrodružství v nevypočitatelném světě na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

8. The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

30. srpna nás čeká hororová novinka od Supermassive Games; resp. první díl plánované série. Vydáme se do nádherného prostředí jižního Pacifiku, které láká k potápění. Spolu s přáteli budeme pátrat po potopené lodi z druhé světové války. Ta ale ukrývá tajemství, které nás může snadno stát život. Do boje o přežití se budou moci pustit hráči na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

9. Blair Witch

Kromě The Dark Pictures Anthology: Man of Medan nás 30. srpna čeká ještě jeden horor. Tentokrát se jedná o herní podobu populární záhady Blair Witch. V roli bývalého policisty se vydáme do hlubokých marylandských lesů, ve kterých se budeme snažit najít ztraceného chlapce. V temných hvozdech se ovšem setkáme s nadpřirozenými silami, které přesahují naše chápání. Čeká nás temná atmosféra a zdánlivě nekončící noční můra. Bát se můžeme na PC a Xboxu One.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *