pubg tipy a triky

15 tipů a triků, jak hrát PUBG #4

pubg tipy a triky

PUBG, plným názvem PlayerUnknown’s Battlegrounds, je jednou z nejpopulárnějších her současnosti. Náruživě se jí věnují hráči ze všech koutů světa a záhy po spuštění se dostala na samou špičku mezi muliplayerovými FPS. Získala si pevné místo ve světě esportu a dokonce šlape na paty i fenomenální Fortnite.

Chcete se stát jedním z nejlepších v PUBG? Rozhodně budete muset investovat čas do tréninku . Vyhnout se začátečnickým chybám a usnadnit si cestu k vítězství vám pomohou tipy a triky, které vám dnes přinášíme.

1. Vyberete si správné místo k seskoku

Volba správného místa seskoku má velký vliv na váš úspěch ve hře. Dejte si pozor na oblasti v červeném kruhu. Červená barva totiž tradičně značí nebezpečí. Zejména nováčci by se měli snažit dostat na místa, kde jim hned po výsadku nehrozí střet se silným protivníkem.

2. Doleťte přesně na vybrané místo

Důležité je dostat se přesně na vytipovanou lokaci. To může někdy být pořádný oříšek. Musíte brát v potaz nejen směr letu letadla, ale také vzdálenost, do které jste schopni po seskoku doplachtit.

3. Naučte se přesně manévrovat

Pokud se rozhodnete vyskočit přímo nad vytipovaným územím, je nejlepší urychlit seskok přidržením klávesy W. Naopak pro dosažení vzdálenější oblasti budete muset využít vítr.

4. Nepouštějte se do konfliktu hned

Na počátku hry se protivníkům vyhněte. Na rozdíl od vás jsou totiž s nejvyšší pravděpodobností již vybaveni, kdežto vy si potřebné věci teprve musíte opatřit. Nebojte se, vaše chvíle přijde.

5. Sbírejte loot

Zejména v první fázi hry se soustřeďte na sbírání užitečných předmětů. Berte vše, co v domech naleznete.

6. Opatřete si zbraně

Na začátku se vám hodí každá zbraň. Časem pořídíte kvalitnější výbavu.

7. Narazili jste na silnějšího soupeře? Vemte nohy na ramena!

Pokud je soupeř očividně silnější, nepouštějte se do boje ani v pozdějších fázích hry. V první řadě musíte přežít. Samozřejmě vám neradíme prosedět hru v bezpečném úkrytu, vždy ale dobře zvažte své síly.

8. Odhalte své protihráče

Nejdůležitější na cestě za dosažením Chicken Dinneru je nenechat se zabít. Vítězství ale nedosáhnete, když se budete jen skrývat před protivníky. Odhalte jejich pozici a udržujte si přehled o jejich rozmístění. Jakmile narazíte na otevřené dveře budovy nebo pohozenou zbraň bez munice, je zřejmé, že se na místě někdo z protihráčů objevil před vámi. A je dost možné, že se stále pohybuje v blízkosti. Raději si dejte pozor a buďte připraveni k boji.

9. Nezanechávejte za sebou stopy

Stejné indicie, které vám prozradí, že místo již navštívil někdo před vámi, mohou protihráčům prozradit vaši pozici. Neusnadňujte protivníkům hru. Zavírejte za sebou dveře budov. Moment překvapení tak bude hrát pro vás.

10. Chraňte se

Používejte ochrannou vestu a helmu. A jakmile dojde k jejich poškození, co nejdříve je vyměňte. Dokonce i ochranné prvky nižší úrovně vám poskytnou větší bezpečí než ty pokročilejší, ale rozstřílené.

11. Sežeňte si brokovnici

Nejúčinnější zbraní na blízko, brokovnice je jednou z nejlepších. Pokuste se ji získat co nejdříve.

12. Na dálku používejte odstřelovací pušku

Odstřelovací puška se vám bude hodit na likvidaci protivníka na velkou vzdálenost.

13. Taktizujte

Do soubojů se nepouštějte bezhlavě. Snažte se promýšlet své kroky dopředu a není-li to nezbytně nutné, neimprovizujte. Někdy je lepší vyhnout se konfliktu než riskovat život.

14. Zabijte soupeře

Pokud nezabijete alespoň jednoho soupeře, na Chicken Dinner můžete zapomenout.

15. Trénink dělá mistra

Hrajte často, zkoušejte nové postupy, trénujte. A uvidíte, že se výsledek dostaví.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *