top 6 her na říjen

Top 6 her na říjen

Top 6 her na říjen

V říjnu už ani největší optimisté nedoufají v teplé počasí, které nás láká k trávení volného času venku. Nastává čas, kdy se opět uchylujeme do tepla domova ke sledování filmů, čtení a v neposlední řadě hraní. Podzim je obdobím, kdy se hráči naplno ponořují do virtuálního světa, aby zvítězili nad nestvůrami, vybudovali vlastní impérium nebo zachránili svět před absolutním zlem. Na jaké největší pecky se můžeme v říjnu těšit?

1. Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

4. října vyjde nový díl oblíbené vojenské série Tom Clancy’s Ghost Recon s podtitulem Breakpoint. Vývojáři Ubisoftu nás v něm zavedou na ostrov Aurora, okupovaný skupinou vyvrhelů. Ti navíc mají k dispozici armádu zabijáckých dronů, kterou se proti nám nebudou zdráhat použít. Čeká nás otevřený herní svět s divokými pralesy, plážemi a nehostinnými zasněženými horami. Zahrajeme si na PC, Xboxu i PlayStation 4. V kooperativním režimu se k nám navíc budou moci připojit i tři další kamarádi.

2. Ghostbusters: The Video Game Remastered

Další hrou, jejiž premiéra je naplánována na 4. října, je remaster oblíbeného herního zpracování populárního filmu Ghostbuster. Připravilo ho pro nás studio Saber Interactive. Ghostbusters: The Video Game Remastered nám umožní zahrát si po deseti letech duchařskou akční adventuru v novém kabátě a s kvalitním dabingem, na kterém se podílel i Bill Murray. K dispozici má být verze pro PlayStation 4, Xbox One i Switch. Pro uživatele PC budou Lovci duchů dostupní jen na Epic Games Store.

3. Trine 4: The Nightmare Prince

Půvabná plošinovka Trine 4: The Nightmare Prince, za jejíž vznik vděčíme studiu Frozenbyte, dorazí na trh 8. řijna ve verzi pro PC a konzole PlayStation 4, Xbox One i Switch. Vydáme se hledat ztraceného prince a na naší cestě na nás budou čekat mnohá dobrodružství. Potkáme kouzelné bytosti, budeme řešit hádanky s čelit nebezpečí. Atmosféru dotváří působivá hudba a fantasticky pohádkové prostředí. Novinkou má být možnost kooperativního režimu až pro čtyři hráče.

4. GRID

Fanoušci rychlých kol se po odkladu 11. řijna konečně dočkají nového dílu série GRID. Společnost Codemaster se tentokrát rozhodla pro úzkou spolupráci s Fernandem Alonsem a slibuje nám opravdu realistické závody včetně perfektně zpracovaného poškození vozidel. Začátečníkům navíc má pomáhat řada různých vychytávek, které jim usnadní první okruhy. Zběsilou rychlost si budeme moci vychutnat na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One.

5. Call of Duty: Modern Warfare

Nový díl akční multiplayerové adventury Call of Duty: Modern Warfare z dílny Infinity Ward se do prodeje dostane 25. října. Čeká nás v něm aktuální tematika světového terorismu a moderních konfliktů. Jako nepřátelská strana budou v Call of Duty: Modern Warefare figurovat nejen teroristé, ale také Rusové. Do boje se s nimi pustíme na Středním východě i v Evropě. Těšit se ovšem můžeme i na nový engine, úžasně realistickou grafiku a propracovanější zvuk. Setkáme se ovšem i se starým známým kapitánem Pricem a jeho spolubojovníky. Call of Duty: Modern Warfare si zahrajeme na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One.

6. Moons of Madness

Na poslední říjnový den je naplánováno vydání vesmírného hororu Moons of Madness, který ocení nejen příznivci díla H.P. Lovecrafta. Ocitneme se v něm na tajné základně na Marsu, kde nás budou pronásledovat děsivé vize.Tvůrci z mrazivého Norska nám slibují nervy drásající atmosféru. Hrůzu a děs si mohou vychutnat hráči na PC, Xboxu One i PlayStationu 4.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *