top 6 her prosinec

Top 6 her na prosinec

top 6 her prosinec

Vánoce pomalu klepou na dveře a spolu s adventem přišly i nepříjemně chladné dny. Nevlídné počasí nás přímo vybízí k lenošení v teple domova. Čekání na Ježíška i sváteční dny si můžeme zpříjemnit třeba hraním některé z herních novinek. Možná se nám některá z nich objeví i pod stromečkem. Nebo ji můžeme sami nadělit jinému náruživému hráči.

1. Halo: Reach

Na začátku prosince se na trhu objeví pátý díl série Halo, který dějově předchází prvnímu dílu. Za jeho vznik můžeme poděkovat vývojářům z 343 Industries. Multiplayerová FPS se předvede v 4K rozlišení a pořídit si ji budeme moci již 3. 12. Tentokrát si navíc na své nepřijdou jen majitelé konzole Xbox One; konečně se dočkají i hráči na PC. Pro ty bude Halo: Reach prvním dostupným dílem celé série. A údajně se postupně dočkají i ostatních pokračování.

2. Phoenix Point

V prosinci vychází i tahové strategie Phoenix Point od Snapshot Games. Zavede nás do postapokalyptického světa plného mutantů. A my se staneme v čele organizace, jejímž cílem je zachránit zpustošenou Zemi. Phoenix Point ve verzi pro PC bude v prodeji od 3. prosince, na konzole Xbox a PlayStation 4 se má dostat v příštím roce.

3. Darksiders Genesis

5. prosince odnášejí čerti ty nejzlobivější děti do pekla. A těm hodným naděluje Mikuláš dárky. Pokud jsme se chovali řádně a stále věříme na nadpřirozené bytosti, možná se od něj dočkáme nějaké skvělé hry. A víme-li, že si za svůj životní styl, při kterém klademe hraní her před domácí práce a další ušlechtilé činnosti, vysloužíme leda pytel uhlí, můžeme si mikulášský dárek nadělit sami. Pro milovníky akčních her založených na komiksových předlohách bude to pravé ořechové multiplayer RPG Darksiders Genesis od Airship Syndicate. Jedná se o již čtvrté pokračování diablovky, ve které se podíváme přímo do pekla. Zatím si ji ale užijí jen majitelé PC. Hráči na konzolích PlayStation 4, Xbox One a Switch si budou muset počkat až do 14. února 2020.

4. Assassin’s Creed: The Rebel Collection

Hráči na PC milující lodě, moře a romantiku pirátského života si zahráli Assassin’s Creed IV Black Flag již před lety. A jednalo se o jednu z nejlepších her z prostřední nádherných tropických ostrovů v Karibiku. Otrlí mořští vlci na dobře vyzbrojených plachetnicích bojující o koříst, slávu i holý život, po letech konečně připlouvají i na konzoli Switch. Ubisoft nachystal na 6. prosince vydání Assassin’s Creed: The Rebel Collection, která zahrnuje Assassin’s Creed IV Black Flag a Assassin’s Creed Roque.

5. MechWarrior 5: Mercenaries

Transformes se stali legendou, která se na špičce držela dlouhou řadu let. Ovlivnila podobu hraček, design oblečení i herní svět. A i když se na vrchol žebříčku popularity namísto mechanických monster vyšplhaly jiné postavy, obří robotičtí zabijáci stále mají řadu příznivců. Právě ti se mohou desátý prosincový den těšit na MechWarrior 5: Mercenaries od Piranha Games. Osedlat si svého ocelového válečníka budou moci hráči na PC.

6. Vampire: The Masquerade – Coteries of New York

Upíří příběhy v posledních letech táhnou nejen ve světě filmu. I v počítačových hrách je vampyrismus žádané téma. Ve Vampire: The Masquarade – Coteries of New York nebudeme bránit populaci americké metropole před nadpřirozeným zlem. Naopak; staneme se jedním z nemrtvých a naším cílem bude chránit vlastní druh. Adventura z dílny studia Draw Distance se ve verzi pro PC objeví na trhu 11. prosince. Pro PlayStation 4, Xbox One a Switch bude dostupná až v příštím roce.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *