hry PS Plus zdarma leden 2020

Hry zdarma pro členy PS Plus na leden

hry PlayStation Plus zdarma na leden 2020

PlayStation.Plus naděluje svým členům každý měsíc dárek v podobě dvou her ke stažení zdarma. A nejedná se o žádné amatérské kousky. Majitelé oblíbené herní konzole mohou často do své sbírky získat osvědčenou klasiku, se kterou si užijí řadu hodin opravdu kvalitní zábavy. V letošním lednu tak PS Plus nabízí celou edici Uncharted: The Nathan Drake Collection, která zahrnuje hned tři samostatné tituly. Druhou hrou pro tento měsíc je Goat Simulator.

1. Uncharted: The Nathan Drake Collection

Adventura Uncharted s hlavním hrdinou Nathanem Drakem patří mezi nejlepší hry pro PlayStation 3. Její úspěch přiměl společnost Sony k vytvoření remasterované edice pro PlayStation 4. Kolekce nám umožní prožít trojici různých příběhů v kůži sympatického lovce pokladů, kolem kterého se točí půvabné ženy. V dějem nabité hře si dosyta užijeme akci, budeme provádět průzkumy i řešit různé hlavolamy.

V Uncharted: Drake’s Fortune vyrazíme na dobrodružnou expedici, při které budeme pátrat po legendárním El Doradu v bujném amazonském pralese. Jako vodítko nám budou sloužit poznámky slavného korzára sira Francise Drakea.

V Uncharted 2: Among Thieves se Nathan Drake vydává na zapovězená území. Procestujeme s ním hezký kousek světa od Bornea přes Tibet až horské vrcholy v tajemném Nepálu.

A třetí díl nazvaný Uncharted 3: Drake’s Deception je koncentrovaná akce, v níž se vypravíme nejen do Francie a hlavního města Velké Británie, ale také do pouště v exotické Arábii.

2. Goat Simulator

Goat Simulator je zábavná oddychovka od Coffee Stain Studios, kterou ocení nejen ti, jejichž snem je stát se v příštím životě rozverným rohatým přežvýkavcem. Poskytne totiž skvělou příležitost k odreagování se. Hráč se stane kozou, která zlobí, řádí a demoluje vše, co je kolem. Odehrává se v malém městečku a za extra velké zlobení lze získat nějaké ty bonusové body. Goat Simulator je ideální pro chvíle, kdy potřebujeme vypnout mozek, zapomenout na sebekázeň a pořádně si zazlobit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *