tipy a triky Destiny 2

15 tipů a triků, jak hrát Destiny 2 #6

tipy a triky Destiny 2

Destiny 2 má podařený příběh, propracované prostředí a zajímavé grafické zpracování. Navíc dokáže vtáhnout hráče do děje a zprostředkovat mu pořádnou porci dobrodružství v ohrožené Galaxii. Nelze se tedy divit, že si ji oblíbili hráči na celém světě.

Popularita Destiny 2 výrazně stoupla v druhé polovině loňského roku, kdy se studio Bungie rozhodlo zpřístupnit hru i ve free-to-play verzi Destiny 2: New Light. Online hra tak získala řadu nových hráčů. Současně došlo i k jejímu přesunu na Steam. A hlavně k implementaci možnosti přenesení postavy mezi různými platformami. Hráči tak mohou libovolně střídat PC, PlayStation i Xbox, aniž by přišli o dosažený postup. Vysloužit si v Destiny 2 ostruhy ale rozhodně není snadné. Jak se tedy stát jedním z nejlepších hráčů Destiny 2 a zachránit svět?

1. Seznamte se s herními principy

V první řadě je třeba seznámit se s herními mechanismy. Nebudete tápat a Destiny 2 si budete již od počátku užívat.

2. Nepřekračujte hranice

Vyhnete se tak zjištění, že vám byl za porušení pravidel zablokován nebo dokonce odstraněn účet.

Získejte kontrolu nad svou postavou

Na začátku si budete muset vybrat herní postavu a naučit se ji dokonale ovládat. I v Destiny 2 se totiž dokáže najít opravdu silná konkurence, která vám hravě dá na frak. Precizní zvládnutí pohybu, střelby a dalších funkcí se skutečně vyplatí.

4. Pouštějte se jen do misí, které odpovídají vašim schopnostem

Postava se sílou 100 totiž rozhodně hravě nezvládne misi určenou pro úroveň 200.

5. Pracujte na zvyšování své herní úrovně

Teprve po dosažení dvacátého levelu se budete moci pustit do vylepšování schopností. Dostanete se také k novým vychytávkám.

6. Se svými spoluhráči jste na jedné lodi

Zůstat naživu jako poslední ze své skupinky sice může vést k jistému pocitu uspokojení, ale záležet by vám mělo v první řadě na vítězství. Jakmile totiž začnou členové vašeho týmu umírat, ocitnete se v oslabení.

7. Pomáhejte svým parťákům s oživením

Padlý spoluhráč vám v boji proti nepřátelům nepomůže. Proto neškudlete a pomáhejte jim ve chvílích nouze.

8. Sbírejte loot

Nezapomínejte sbírat všechny užitečné předměty. Budou se hodit. Bez nábojů, lékárniček a dalších vychytávek se v Destiny 2 jen těžko obejdete.

9. Vybírejte si, co se vám hodí

Náboje najdete v krabicích různých barev. Snadno tak rozeznáte, zda jsou pro vás zrovna užitečné či nikoli. Jednotlivé předměty se navíc liší svou vzácností. Na nejnižším stupni je v podstatě použitelný odpad, se vzrůstající úrovní se propracujete k neobyčejným, vzácným, legendárním a nakonec i k exotickým položkám.

10. Dokonale ovládněte zbraně

Naučte se střílet a házet granáty tak, aby došlo k co největšímu poškození protivníka. Zjistěte, jaké jsou výhody kinetických, energetických a tzv. „power“ zbraní. A aplikujte své poznatky v praxi.

11. Silnější protivníci vyhrávají

Soupeř, jehož postava je na mnohem vyšší úrovni než vaše, vždycky vyhraje. Nezáleží tu jen na vašich hráčských schopnostech. Pravidlo „silnější vyhrává“ má v Destiny 2 svou váhu.

12. Vyhýbejte se zraněním

Různá poranění vás mohou, stejně jako v běžném životě, dočasně či definitivně vyřadit ze hry. Dávejte si pozor a nevrhejte se do nebezpečí bezhlavě.

13. Střílejte na slabá místa protihráčů

Slabiny postavy odhalíme podle barvy hodnoty poškození, která se objevuje, když ji zasáhneme. Tím pravým cílem je část těla, od které odletují čísla žluté barvy.

14. Dejte si pozor na červené barely

Jsou naplněné výbušninou a při silné palbě vybuchují. S jejich pomocí můžeme soupeřům zasadit pořádnou ránu; na druhou stranu mohou vážně zranit nás.

15. Trénujte

Opravdového vítěze vás v Destiny 2 stejně jako v běžném životě udělá jen dostatek zkušeností, pravidelný trénink a odhodlání zvítězit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *