Destiny 2

V Destiny 2 jde o záchranu celé galaxie

destiny 2

Destiny 2 je známá online hra umožňující kooperativní režim. Pochází z dílny studia Bungie a od svého vydání v roce 2017 prošla dalším vývojem. Průběžně je přidáván nový obsah a postupně byly vydány i dvě samostatné expanze s novými misemi, lokacemi i lootem.

Působivé prostředí, napínavý děj a hlavní cíl – přežít

Velkou výhodou je kvalitní příběh, ve kterém mohou hráči zažít řadu vzrušujících dobrodružství v působivě propracovaných mimozemských světech. A samozřejmě také pořádnou porci akce. Vývojáři se navíc nebáli projevit smysl pro humor.

Na Steamu a zadarmo

Samotný svět Destiny 2 běží v současnosti na Steamu, na který přemigroval v září loňského roku z předchozího Battle.net. Současně vyšla i základní edice Destiny 2: New Light, která je koncipována jako free-to-play. Zdarma si tak mohou zahrát majitelé Xboxu, PlayStationu i PC. Všem, co si nechtějí přikupovat bonusy, byl navíc zpřístupněn i obsah vydaný během prvního roku hry. Placené přídavky ale k dispozici nemají.

Forsaken a Shadowkeep přinesly nové zbraně i kampaně

První placenou expanzí byl Forsaken. Vyšel souběžně s free-to-play Destiny 2: New Light. Hráči, kteří do Forsaken zainvestovali, získali zcela novou kampaň i dva nové fantastické světy. A také přepracované energetické systémy a nové zbraně.

Shadowkeep vyšel u příležitosti startu třetího roku Destiny 2. Nová kampaň sice byla kratší, ale propracovaná, hráči se dostali až na Měsíc. Objevily se samozřejmě i silné zbraně, další novinkou byl žalář.

Svobodné přesuny postavy z PC na Xbox či PlayStation a zase zpátky

Mezi nejvýznamnější změny vedle přesunu na Steam bezesporu patří také možnost přenést svého Guardiana z jedné platformy na druhou. Nemusíme si tedy dělat starosti s problémem, zda si na víkend k drahé polovičce zabalit herní konzoli; má-li PC odpovídajících parametrů, bohatě si s ním vystačíme.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *