nejlepsi hry na mobil zdarma

TOP 8| Nejlepší hry na mobil zdarma

nejlepsi hry na mobil zdarma

I když není nad to usadit se před pořádně velkou obrazovkou a ponořit se do hraní na PC nebo na oblíbené konzoli, někdy je nutné opustit své stanoviště a vyrazit zjistit, jak to vypadá venku. Ale nemusíme si zoufat. Pokud se u nás při procházce na čerstvém vzduchu nebo během cesty autobusem začnou projevovat abstinenční příznaky, máme s sebou jako první pomoc chytrý telefon. I na něm si můžeme zapařit kvalitní hry. A mnohé z nich jsou úplně zdarma, i když se jedná o opravdové pecky.

1. Call Of Duty: Mobile

Mobilní verze slavné multiplayerové střílečky Call of Duty potěší komplexním provedením a pohodlným ovládáním. Je svižná, reaguje naprosto přesně a má povedenou grafiku. Navíc nabízí nejen klasické herní mody, ale také battle royale. Ten se odehrává na ostrově a k dispozici je od sedmého levelu. Zahrát si můžeme jak s Androidem, tak i s iOS.

2. PUBG Mobile

PUBG je jedním z největších současných hitů. Je tu pro Android a iOS, a to zcela zdarma. V oblíbeném battle royale si i na mobilu užijeme plnohodnotnou zábavu. Umožněna je i hra v týmech. A díky vetší roli na výsledek utkání se tu k úspěchu mohou snáze dopracovat i méně zkušení hráči.

3. Asphalt 9: Legends

Milovníci rychlých kol, kteří si rádi zahrají i na mobilu s Androidem nebo iOS, už pravděpodovně znají závodní sérii Asphalt. Má příjemné arkádové ovládání, hezkou grafiku a vybrat si můžeme z více než padesáti aut, ve kterých si skvěle vychutnáme opravdu rychlou jízdu. Navíc je k dispozici solidní výběr okruhů.

4. Mario Kart Tour

Mario je populární hvězdou videoher už od dob, kdy byly diskety považovány za velký technologický pokrok. A početnou základnu příznivců si drží i jeho nové verze s výrazně vylepšenou grafikou, ale s původním kouzlem. Nelze se tedy divit, že pronikl i do našich telefonů. Zábavu se známými postavami si můžeme užít na Androidu i iOS.

5. Harry Potter: Wizards Unite

Postava Harryho Pottera, zažívající různá dobrodružství v kouzelných Bradavicích, provázela mnohé celé dětství. Jak tomu u úspěšných filmových hrdinů bývá, vznikla kolem Harryho Pottera rozsáhlá komunita fanoušků. A také spousta různých her. Jednu z nich si můžeme na svém Androidu nebo iOS zahrát úplně zdarma. Harry Potter: Wizard Unite z dílny Niantes Labs nabízí zajímavý příběh a kvalitní souboje.

6. Marvel Strike Force

Další lahůdka je přímo na míru všem milovníkům komiksových dobrodružství s hrdiny vybavenými speciálními schopnostmi v hlavní roli. akční tahová strategie je určena pro Android i iOS a odehrává se ve světě populárních příběhů do studia Marvel. Tradičně tu nechybí opravdu prohnilý záporák a dokonalí komiksoví superhrdinové v působivých kostýmech.

7. Tekken Mobile

Mnozí fanoušci bojových her dobře znají Tekken. A právě ta v roce 2018 pronikla i na displeje chytrých telefonů s Androidem a iOS. Při hraní musíme být připojeni k internetu, zato si to ale můžeme rozdat v PvP souboji s ostatními hráči. Jen bojová komba si tu vzhledem k jejich nárokům na možnosti ovládání neužijeme.

8. ARK Survival Envolved

Těm, co někdy zatoužili vyzkoušet si život na pustém ostrově, je určena hra ARK Survival Envolved. Vše od postavení přístřeší, vyrobení nástrojů a lovu tu je jen na nás. A navíc se po ostrově potulují dinosauři, se kterými se buď můžeme pustit do křížku, nebo si je ochočit. Takže ti, co vždycky chtěli svůj kus džungle, moře a dinosaura, by si neměli zapomenout ARK Survival Envolved nainstalovat na svůj Android nebo iOS.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *