Top 5 her na duben – které herní pecky bychom neměli opominout?

top 5 her únor


Jakou nabídku her nám vývojáři nachystali v dubnu? A které z nich by rozhodně neměly uniknout pozornosti žádného opravdového hráče? Podívejme se na ty nejzajímavější.

World War Z – zachraňte svět před zombie apokalypsou!

Vývojáři ze Saber Interactive připravili akční multiplayer pro milovníky zombie hororů. A na trh ho uvedli 16.4. Vycházejí z příběhu Maxe Brookse a pokud máte rádi kooperativní hry, můžete si u World War Z užít kvalitní zábavu. Nemrtví totiž tentokrát nejsou pomalu se potácející tupá monstra, ale rychle reagující nebezpečná stvoření, před kterými se musíme mít opravdu na pozoru. A buď je rychle sejmout, nebo prchnout.

Hra nabízí řadu různých zbraní i lokace z celého světa. Podíváme se do Moskvy, New Yorku, Tokia a dokonce budeme zabíjet nemrtvé i v Jeruzalémě.

Do akce se můžeme pustit na PC, PS4 i Xbox One.

Anno 1800 – buduj a panuj

Kvalitní budovatelské strategie mají solidní základnu příznivců. Pokud mezi ně patříte, je Anno 1800 stvořeno právě pro vás. Tentokrát se namísto do budoucnosti přeneseme do století páry. A jaké lepší období mohli tvůrci pro průkopníky zvolit, než právě převratnou éru průmyslové revoluce, která nabízí možnost utvářet novou podobu světa od samého zlomového bodu?

Mohlo by vás zajímat  Spider-Man PS4 | Marvel

Začneme na zelené louce, ale jakmile jsme postavíme první budovy, můžeme se směle pustit do stavby rybářských bárek a z vesnice se zanedlouho stane prosperující město. Teď už nastává čas továren a převratných novinek. Společně s technologiemi se rozvíjí i kulturní život. A objevují se nepřátelé, které je třeba pokořit. Ke slovu se dostává námořnictvo i diplomacie a silnou zbraní je i dobře zvolená obchodní strategie.

Anno 1800 ve verzi pro PC je na trhu od 16. dubna.

Mortal Kombat 11 – brutální souboje s novou grafikou

Mortal Kombat si svou slávu získal již v době herních automatů. A jeho surová brutalita stále táhne. Studio NetherRealm proto přišlo 23. dubna s již jedenáctou řadou, kterou si fanoušci drsného násilí mohou zahrát jak na PC, tak na konzolích PS4 a Xbox One.

Opět jsme se dočkali náročných akčních soubojů a navíc propracované grafiky, ve které si patřičně vychutnáme veškeré detaily. Hra rozhodně nesedne slabším povahám. Ale pokud víte, že vás pobaví pohled na vyhřezlá střeva, z rozbitých lebek vytékající mozky a utržené kusy těl, u Mortal Kombat 11 si zaručeně užijete.

Mohlo by vás zajímat  Grand Theft Auto V | Rockstar Game

Imperator: Rome – budujte slávu svého národa

Máte rádi starověk? Imperator: Rome je tu přesně pro vás. Verze pro PC se na trh dostala 25. dubna a po Anno 1800 je v pořadí druhou dubnovou strategií. Nachystalo ji pro nás studio Paradox Interactive.

Dostaneme se do epochy rozmachu Římského impéria. Budeme vládnout vlastnímu národu a usilovat o jeho rozmach.

Fade to Silence – survival s monstry z vašich nočních můr. Baví vás hry, ve kterých bojujete o přežití?

Pak by se vás mohl zaujmout Fade to Silence od Black Forest Games, který byl uveden 30. dubna

Ocitnete se v kůži vůdce skupinky, snažící se přežít v postapokalyptickém světě. Ohrožovat vás budou nejen drsné klimatické podmínky, ale také spousta děsivých příšer a démonů, která se na zem dostala z jiné dimenze. Bojovat s nimi budete v hlubokém sněhu a třeskutém mrazu. A navíc si budete muset zajistit potravu, vyrobit nástroje i zbraně a hlavně se postarat, abyste vás a vaše druhy nezabila zima.

Kladem Fade of Silence je zejména tísnivá atmosféra a realisticky ztvárněné útrapy postav, které cítí zranění, chlad i nedostatek jídla.

Mohlo by vás zajímat  Far Cry 5 | Ubisoft PS4-Xbox-PC