Top 9 her na srpen

top 9 her sprpen

Prázdniny jsou v plném proudu a studenti před sebou mají ještě měsíc zaslouženého volna. A když nás cestování, koupání a letní radovánky unaví nebo přijde déšť, můžeme si odpočinout při hraní. I v srpnu nás totiž čekají zajímavé novinky.

1. Fortnite Season 10

Hned první srpnový den vychází již desátá sezóna populární Fortnite pro PC, PlayStation 4, Xbox One i Switch. Její součástí je nový Battle Pass, který zpřístupní celou řadu doplňků, obsaženy jsou i nové zbraně a skiny.

2. Madden NFL 20

Fotbalové fanoušky čeká zahájení další sezóny National Football League. A nejen té tradiční. Její herní podoba vychází 2. srpna. Zahrát si můžeme jak na PC, tak i na PlayStation 4 a Xbox One. A tentokrát nás nečekají jen aktualizované soupisky; jednotliví hráči mají mít přiřazeny speciální dovednosti, které odpovídají realitě.

3. Age of Wonders: Planetfall

Již pátý díl budovatelské strategie vděčí za svůj vznik spolupráci Paradox Interactive a Triumph Studios. Budeme rozvíjet svou říši a starat se o její rozkvět. Tentokrát nás ovšem namísto tradičního fantasy pojetí čeká čistokrevné scifi. Do dobývání galaxie se budeme moci pustit 6. sprna na PC, PlayStationu 4 i Xboxu One.

Mohlo by vás zajímat  Doom Eternal - další boj se zlem pocházejícím přímo z pekla

4. World of Warcraft Classic

Fanoušci původní verze World of Warcraft budou mít svůj den 27. srpna. Konečně totiž budou spuštěny servery s klasickou verzí populární hry.

5. Friday The 13th: The Game Ultimate Slasher Edition

Na 13. srpna je pro nás připravena hra na motivy známého filmu Pátek třináctého ve verzi pro Switch. Chladnokrevný zabiják bez zábran bude na své oběti čekat v Crystal Lake. Hra nabízí rozsáhlý herní svět se známými lokacemi, ve kterém se budou odehrávat brutální vraždy v duchu, který dobře známe. Milovníci hororových slasherů si rozhodně přijdou na své.

6. Ancestors: The Humankind Odyssey

Úplnou novinkou, která zpříjemní studentům konec prázdnin, je survival Ancestors: The Humankind Odyssey. Děj je zasazený do období prehistorie lidské rasy. V Ancestors: The Humankind Odyssey nás čeká otevřený svět, ve kterém budeme postupně rozvíjet vlastní schopnosti a snažit se zajistit zkvalitnění života své tlupy. 27. srpna se dočkáme pouze verze pro PC, pro majitele konzolí by měla být hra k dispozici na konci roku.

Mohlo by vás zajímat  Získejte až 24 her zdarma | Rozdáváme klíče na steam

7. Control

27. srpna je den bohatý na herní novinky. Remedy Entertainment pro nás chystá uvedení akční adventury Control, která je určena zejména fanouškům nadpřirozena. V Control se budeme pohybovat v pokřivené realitě, potkávat se s bytostmi z jiných světů a snažit se vypořádat s nebezpečným nepřítelem. V kůži hlavní hrdinky se budeme moci pustit do nebezpečného dobrodružství v nevypočitatelném světě na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

8. The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

30. srpna nás čeká hororová novinka od Supermassive Games; resp. první díl plánované série. Vydáme se do nádherného prostředí jižního Pacifiku, které láká k potápění. Spolu s přáteli budeme pátrat po potopené lodi z druhé světové války. Ta ale ukrývá tajemství, které nás může snadno stát život. Do boje o přežití se budou moci pustit hráči na PC, PlayStationu 4 a Xboxu One.

9. Blair Witch

Kromě The Dark Pictures Anthology: Man of Medan nás 30. srpna čeká ještě jeden horor. Tentokrát se jedná o herní podobu populární záhady Blair Witch. V roli bývalého policisty se vydáme do hlubokých marylandských lesů, ve kterých se budeme snažit najít ztraceného chlapce. V temných hvozdech se ovšem setkáme s nadpřirozenými silami, které přesahují naše chápání. Čeká nás temná atmosféra a zdánlivě nekončící noční můra. Bát se můžeme na PC a Xboxu One.

Mohlo by vás zajímat  Vydání online střílečky Anthem je na obzoru. Máme se na co těšit?