FIFA 2018 you fest

FIFA 18 byla úspěšně pokřtěna na Vodafone You FESTu

Datum 30. září bylo ve znamení Vodafone YOU FESTu. Kde mimo dalšího programu proběhl také křest nového dílu nejpopulárnějšího fotbalového simulátoru současnosti.

Praha, ČR – 4. října – Tuto sobotu dorazil do Průmyslového paláce v rámci multižánrové akce se svým stánkem také PlayStation 4. Hlavní část programu obstarala FIFA 18, která v těchto dnech spatřila světlo světa. Ačkoliv to ve světě videoher není příliš častou akcí, příležitost vydání nejnovějšího dílu se neobešla bez křtu.

Program na pódiu byl různorodý, nejnovější FIFU si mohl vyzkoušet každý přímo před zraky všech návštěvníků, to hlavní se však točilo kolem dvou hvězd fandících klubu AC Sparta Praha, který se do řad fotbalového simulátoru po letech vrací. Vodafone YOU FEST a samotný křest poctil svoji návštěvou oblíbený moderátor a fotbalový nadšenec Mikoláš Tuček spolu s hercem Jakubem Štáfkem. Dorazil, jak taky jinak, v tradičním světle modrém dresu FK Slavoje Vyšehrad. Tohle duo pro křest doplnila známá YouTuberka a hráčka SK Slavia Praha Bára Votíková.

Mimo to se tyto postavy objevily i na samotném stánku PlayStation 4, kde se hrála FIFA 18 po celý den, od nevidím do nevidím. S Lavim bylo možné se vyfotit, „Tukan“ se zhostil moderátorské povinnosti. Mimo jiné se zhostil soutěže právě o nejnovější model této konzole. Na Vodafone YOU FESTu nebylo o zábavu nouzi a věříme, že si s FIFOU užijete i z pohodlí domova!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *